Mimozemské rasy – Díl třetí

 

Mimozemské rasy – Díl třetí

Dneska pokračujeme třetím dílem o mimozeských rasách. Povíme si něco o rasách Greys-Šedí, Anunnaki, Reptiliáni.

GREYS-ŠEDÍ

Šedí jsou možná nejvíce uznávanými a populárními mimozemskými rasami a stále se objevují ve filmech a seriálech po celá desetiletí. Známá havárie u Roswellu v roce 1947 nejprve přivedla tyto bytosti do veřejného povědomí aMimozemské rasy vyvolala posedlost těmito tvory. Někteří svědci z Roswellu, tvrdí že plavidlo bylo pilotováno podivnými malými stvořeními o výšce asi 3,5 stopy (1,0668 metru), obrovskými očima a šedou kůží.

Bylo toto plavidlo skutečně pilotováno těmito tvory a pokud ano, přežil někdo tuto havárii? Roswellský incident zůstává jedním z nejdiskutovanějších a nejzajímavějších událostí v moderní historii UFO, a není překvapením, že se jedná o neslavné ŠEDÉ(Grays).

43 procent setkání s mimozemšťany hlášenými lidmi, jsou právě ŠEDÍ

 

Původ

Planetární původ tohoto druhu je z Zeta Reticuli, široký binární hvězdný systém v jižním souhvězdí Reticulum. Existuje možnost, že existuje několik druhů ŠEDÝCH pocházejících z různých bodů galaxie, jako je systém Orion. ŠEDÍ, fungují na Zemi už nějakou dobu. Existuje také možnost, že se jedná o pozdější vývoj lidského druhu a že přes použití klonování a genetické manipulace byla zničena jejich DNA a vedla je téměř k bodu vyhynutí.

Mytologie

Někteří věří, že ŠEDÍ jsou moderní interpretace pohádek, jejichž návštěvy na Zemi se objevují již od starověku.

Vlastnosti

Bez ohledu na rozsah jejich účasti na naší planetě, ŠEDÍ vynikají ve svém vzhledu. Nejpozoruhodnější vlastností těchto bytostí jsou jejich velké černé mandlové oči, které jsou bez duhovky. Mají neobvykle velké hlavy, prodloužená ramena a zdá se, že postrádají svalovou strukturu. Tyto bytosti mají obecně šedou kůži, ačkoli některé jsou uváděny jako od modrošedé barvy až po béžovou, a dokonce i bílou.

Režim dopravy

Šedí mají tendenci cestovat ve formě talířových, trojúhelníkových nebo sférických plavidel.

 

Záměry na zemi

Snad největší tajemství ŠEDÝCH je jejich agenda a záměry pro planetu Zemi a lidi, kteří obývají tento svět. Je všeobecně uznáváno, že se zdá, že se podílejí na dlouhodobém experimentu s použitím genetického složení našeho druhu, pečlivým sledováním a únosem jednotlivců, podrobením se různým testům a pokusům očištění vzpomínek na tyto děsivé zážitky. Mnoho lidí tvrdí, že ŠEDÍ komunikují prostřednictvím telepatie a často používají kontrolu mysli při interakci s testovanými subjekty. Říká se, že mohou omráčit a podmanit lidi svými tmavýma očima, implantovat vzpomínky. Šedí jsou vysoce inteligentní bytost. Pokud jde o záměry: některé šedé nezajímají lidské emoce, ale považují nás za jednoduché testovací předměty, zatímco jiní unesení hlásí v průběhu svých únosů pozitivní a emocionální spojení.  Šedí drží věrnost s několika jinými cizími druhy. Jsou šedí, kteří používají lidi jako genetickou farmu, nebo jsou snad správci našeho druhu a sledovali a pozorovali naši evoluci?

 

ANUNNAKI

Mimozemské rasyAnunnaki jsou rasou mimozemšťanů, která před 450 000 lety přišla na Zemi, založila lidskou rasu tak, jak ji známe, a v podstatě jsou to bohové, kteří jsou napsáni ve starověké bibli a mytologii po celé planetě?

Je to bláznivá teorie, nepochybně. Existuje však dostatek důkazů, které naznačují, že přinejmenším existuje možnost, že na tom bude nějaká pravda. Na základě objevů vytvořených v moderním Iráku během devatenáctého a dvacátého století. Obzvláště objev tisíců a tisíců hliněných tabulek s klínovými písmeny a na nich příběhy o Anunnaki.

Teorie-starověcí astronauti

Verze o starověkých astronautech je v podstatě, že cizinci navštívili Zemi ve velmi vzdálené minulosti a geneticky modifikovali primitivního člověka a pomohli k lidské rase, jak ji známe dnes. Oni jsou také „bohové“ v mnoha hlavních náboženstvích po celém světě.

Starověká astronautská teorie také vyjadřuje vážné pochybnosti o vývoji a úloze, kterou skutečně hráli ve vývoji lidí. Tito teoretici se domnívají, že cizinci modifikovali naši DNA, případně ji míchali se svou vlastní, což podle jejich názoru vysvětluje tzv. Chybějící spojení v naší časové ose. To je důvod proč se zdálo, že se vyvíjíme z primitivního na přemýšlivého člověka v relativních termínech přes noc. Navíc takové příběhy jako Adam a Eva a zahrada Eden. V Bibli jsou příběhy, kde se mluví o těchto genetických experimentech. Edenská zahrada je pravděpodobně nějaká bio-kupole, kde by mohl být sledován vývoj lidských bytostí.

 

REPTILIÁNI

Žádný jiný cizí druh nenažene v lidské psychice tolik strachu jako Reptiliáni. Tyto bytosti, které mají vzhled podobný hadovi nebo ještěrovi. Je možné, že reptiliáni jsou zdrojem ďáblů a démonických entit, kteří již od rané Mimozemské rasyhistorie týrají lidstvo? Mnoho cizích výzkumníků udává, že tito ještěři mohou být mytologickými postavami o nichž se hovoří v mnoha starověkých náboženských textech a lidových přesvědčeních.

Mytologie

V čínské mytologii existuje zvláštní úcta k plazivým stvořením. Dračí králové symbolizují sílu čtyř elementárních rohů, které se podle všeho přemisťují na lidi, vytáhli nebeské draky do jejich nebeských vozů.

V islámské mytologii je Jinn, stvoření bezdýmového ohně, které se někdy objevují jako hadovité bytosti; Jinn byl vytvořen Bohem a existoval se stejnými pravidly jako lidstvo.

O Bibli existují také tvrzení, že had z Genesis byl ve skutečnosti Reptilián, který přesvědčil Evu, aby přerušila přísahu k Bohu ochutnáním zakázaného jablka poznání

Původ

Předpokládá se, že tyto bytosti pocházejí z hvězdného systému Draco.

Vlastnosti

Zatímco některé z těchto mytologických bytostí hrají v rámci své dané společnosti dobročinné role, tak u svědků některých únosu jsou Reptiliáni obecně kruté a negativní bytosti. Jsou od 6 do 8 stop vysocí, jejich nejvíce rozpoznatelnou vlastností je jejich hadí nebo ještěrčí-hlava, kůže a oči. Unesení lidé hlásí různé barvy kůže od hnědé po zelenou, červenou a někdy bílou. Tyto barvy a přítomnost křídel jsou považovány za znamení hodnosti mezi Reptiliány. Jejich ruce mají tři prsty, zakončené dlouhými ostrými zlomy a často jsou vidět že mají na sobě brnění nebo pláště. Někteří unesení hlásí škrábance a modřiny po setkání. Reptiliáni jsou bytosti čtvrté a páté dimenze.

Komunikační metody

Mnozí se shodují, že charakteristickým rysem reptiliánského mimozemšťana je téměř sadistická tendence k vyvolání strachu. Tyto bytosti využívají psychickou komunikaci a zdá se že Reptiliáni záměrně manipulují s lidskými emocemi. Toho je dosaženo použitím emočního pole vytvořeného traumatem jako energetického zdroje, z něhož se údajně živí.  Reptiliáni jsou známí tím že jsou schopni na sebe převzít lidskou podobu.

Způsob dopravy

Reptiliáni obvykle cestují ve formě kotoučových plavidel.

Záměry na zemi

David Icke, populární výzkumník Reptiliánů, obvinil některé představitelé zemí z toho, že jsou mimozemšťané, kteří se rozhodli řídit dění na planetě Zemi ve svůj prospěch. Icke se domnívá, že tato elitní vládnoucí třída, známá také jako Ilumináti, nese stopy reptiliánské DNA ze starobylého hybridizačního programu. Tito mocní vládci usilují o to, aby zůstali u moci prostřednictvím všech potřebných prostředků. Názory Icke na reptiliánskou agendu jsou docela kontroverzní a někteří je kritizují za skryté rasistické podtóny.

Jsou Reptiliáni zlí?

Existují někteří, kteří tvrdí, že byli v kontaktu s mírumilovnými Reptiliány, což vede k otázce, zda celý druh může být klasifikován jako neodmyslitelně zlí. Koneckonců, lidstvo má svůj podíl na krutých a manipulativních jedincích.


Příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.