Mimozemské rasy – Díl první

Po shlédnutí tohoto videa na youtube, jsem kontaktoval autora a domluvil jsem, že nás bude podrobněji informovat o mimozemských rasách.

V každém díle bychom si ukázali několik ras a popsali jejich vlastnosti. Není to žádný výplod jeho fantazie, všechny informace jsou dostupné na internetu.

 

Mimozemské rasy – Díl první

LYŘANÉ

Je to široce rozšířená víra, že Lyřané jsou našimi nejstaršími předky. Ve skutečnosti existují lidé, kteří věří, že Lyřané byli vlastně první bytosti, které vytvořili civilizaci v galaxii Mléčné dráhy. Světově známý Billy Meier byl jedním z prvních lidí, kteří mluvili o Lyřanech. Tvrdí, že mu odhalili jejich původ a příběh. Byl velmi rád, když se s tímto příběhemimozemské rasym mohl podělit s lidmi. Pan Meier uvádí, že: „Popisovali své starodávné předky a následně naše, pocházející ze vzdáleného slunečního systému ve hvězdné skupině blízké tomu, co nyní známe jako mlhovou prstencovou mlhovinu, pro kterou jsme je nazvali Lyřany, stejným způsobem, jakým se říká bytostem které pochází z plejád (Plejáďané).

ARKTURIÁNI

mimozemské rasy Jedna z nejstarších ras v naší Galaxii. Dosáhli takového vzestupného stavu, že je mnoho z nich v páté dimenzi. Jejich vlastní planeta obíhá největší hvězdu v Boles Constellation a nachází se přibližně 200 světelných let daleko od Země. Arkturiáni dosáhli naši urovně technologií již před miliony let. Dnes mají některé z nejmodernějších technologií v galaxii Mléčné dráhy. Jen málo lidí přímo spolupracovalo s Arkturiány, ti, kteří je popisovali říkájí že jsou  3 až 5 stop vysocí s velkými hlavami a velkými černými mandlemi ve tvaru očí. Jejich pokožka je zelená a na každé ruce mají tři prsty. Navíc vypadají jako mistři telepatické komunikace a mohou pohybovat objekty nebo komunikovat se svým prostředím pomocí myšlení.  Stáří a smrt byly ze své společnosti prakticky vyloučeny. Předpokládá se, že jejich flotila hvězdných lodí křižuje galaxii a jedna z nich, hvězdná loď Athena, obíhá kolem Země, aby zabránil tomu, kdyby něco ohrožovalo naši existenci. Arkturiáni berou svou úlohu ochránců Země extrémně vážně. Tak vážně,že je pravděpodobné, že jedna z jejich sond, Black Knight Satellite,  obíhá kolem Země  posledních 13 000 let.

TELOSANÉ

Jsou popisováni jako vysocí, blond humanoidé, Telosané patří mezi dlouho ztracené lidské civilizace na Zemi. To jsou ti, kteří říkají, že jsou přeživší kataklyzmat, která potopila Atlantidu, zatímco mimozemské rasyjiní věří, že jsou mnohem starší.  Jejich jméno pochází ze starověkého řeckého slova „telos“, což znamená „konec“ nebo „účel“. Zdá se, že je to vhodné jméno pro své největší město Telos, které jak  mnozí věří, se nachází pod Mount Shasta v Kalifornii. Prostřednictvím psychotronické technologie a vysoce rozvinutých mozkových schopností byla jejich vyspělá společnost v neustálém kontaktu s řadou dalších mimozemských civilizací včetně Plejáďanů a Arkturiánů. První osobou, která popisuje Telosany, byl admirál Richard Byrd. Ve svých denících, které byly vydány po jeho smrti, vypráví o tajné misi na Severní pól. Admirál napsal, že tento cizí druh žije v několika tajných podzemních městech, ale důsledkem jaderného bombardování se ukázali lidem. Dále pokračoval: „Začali jsme se o vás zajímat poté, co vaše rasa shodila první atomovou bombu nad Hirošimou a  Nagasaki. Bylo to v tak znepokojivém čase, že jsme poslali naše létací stroje, „Flugelrady“, na povrch světa, aby vyšetřili, co vaše rasa udělala. “ a „Vidíte, nikdy jsme se nezasahovali do vašich rasových válek a barbarství, ale teď musíme, protože jste se naučili manipulovat s určitou mocí, která není pro člověka, a to s atomovou energii.“ Tisíce let vědeckého pokroku dal Telosanům možnost obejít nemoci a stárnutí. Telosané jsou všeobecně známí svou dlouhověkostí. Jsou také opravdovými ochránci životního prostředí Země a držiteli znalostí o minulosti naší planety.

 

9 komentářů: „Mimozemské rasy – Díl první“

 1. Система быстрых платежей планирует внедрить функцию оплаты вознаграждений через QR код.
  VISA уточнила, что при оплате электронных вознаграждений не надо оплачивать эквайринг.
  Клиент сам может забить сумму вознаграждения и оплатить одновременно два платежа.
  Первый на счет ресторана, а второй непосредственно на счет официанта.
  За декабрь средняя сумма чаевых составила 180 рублей.
  На сегодня оплатить чаевые этим путем имеют возможность владельцы карт VISA и Тинькофф.
  Скоро будут подключены Промсвязьбанк, ВТБ и МКБ.
  Эксперты Предсказывают бум на рынке электронных чаевых в 2020м году.
  Эта новинка положительно скажется на всех.
  Клиенты будут иметь возможность без проблем поощрить официантов, у официантов будет больше путей получить чаевые, а банки будут иметь больше оборота.
  Эту новость опубликовало агентство новостей 1tourism.ru

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.