Mimozemské rasy – Díl druhý

Dneska pokračujeme druhým dílem o mimozeských rasách. Povíme si něco o rasách Alfa Centauri, Plejáďanech a Solipsi Rai

Mimozemské rasy – Díl druhý

Na prvdí díl se můžete podívat ZDE

Alfa Centauri

 

Alfa Centauri mají schopnost nás zničit, ale to i jiné agresivní rasy. Jsou považovány za nejvíce technologicky pokročilé cizí rasy v galaxii Mléčné dráhy. Dostali se na tuto pozici, protože jsou mimozemské rasyúdajně vysoce inteligentní a mají přirozenou zvědavost, která je zase vedla k rychlému pokroku v oblasti vědy a techniky. Zdá se také, že rozhodně vědí že s obrovskou mocí přichází obrovská odpovědnost. Časem se vyvinuli do vodních druhů s žábry a roubenými končetinami. Někteří vědci se domnívají, že jsou zodpovědní za většinu podvodních jevů a jevů USO (vpřekladu neidentifikovatelné ponořené objekty). Mají řadu základen, které fungují na dně našich moří, oceánů a jezer kolem planety. V souladu s jejich povahou jsou Alfa Centauri považováni za velmi mírumilovní vůči lidské rase a mají touhu pomáhat nám překonat některé z mnoha výzev, které přicházejí s vývojem druhu. Věří se, že komunikují telepaticky. Mnoho vědců se domnívá, že Alfa Centauri prosazují sociální spravedlnost a lidská práva.

Plejáďané

mimozemské rasyVěří, že jsou potomky Lyřanů. Plejáďané v některých kruzích, přišli reprezentovat jednoho z nejaktivnějších spojenců lidstva. Jejich domov se nachází v hvězdném klastru Plejád, který je skupinou hvězd umístěných přibližně 400 světelných let od Země. Jejich jméno je odvozeno od starověkého řeckého slovesa, „plein“, což znamená „plachtit“. Plejáďané vždy hráli důležitou roli v lidské kultuře. Jeden z jejich zvolených zástupců, Billy Meier, předal poselství Semjase, plejáďanky, která se hluboce obávala našeho osudu. Semjase řekla: „Nejsme ani strážci Země ani bytosti Božích andělů a podobně. Mnoho lidí naznačuje, že pozorujeme Zemi a její bytosti a řídíme jejich osudy. To není pravda, protože vykonáváme samozvanou misi, která nemá nic společného s dohledem nebo úpravou osudů Země. Proto je nesprávné vystavit nás jako nadpřirozené posly a strážce. “ Navzdory poselství od Semjasi byly Plejáďané první, kteří varovali Zemi před nebezpečím, které představují Grey(šedí). Plejáďané obvinili Šedé, že mají nedostatek moudrosti a empatie, když používají technologicky méněcenné lidi, aby jim sloužili pro své bezohledné účely. Z tohoto důvodu tyto dvě rasy bojovaly mezi sebou nejen zde, ale i v jiných hvězdných systémech.

Solipsi Rai

Solipsi Rai jsou mimozemšťani šedého typu a jsou ze souhvězdí Cygnus. Je to dobrosrdečná rasa a jsou našimi ochránci, ale mohou být snadno zaměňováni s šedými cizinci, nicméně jejich činy naznačují něco jiného. Tyto uvažující bytosti nikdy nekolonizovaly a neměly zájem o rozvoj lidstva do větších oblastí vědomí.

 Popis

Jsou to malé bytosti. Jejich hlavy jsou velké a cibulovité. V zadní části je jejich hlavní výčnělek hlavy, pak je další na spodní straně hlavy. Jejich krk se nachází v blízkosti brady a není přímo uprostřed. Horní víčka očí jsou tmavá,mimozemšťané ale ne černá a odrážejí malé tečky světla. Tvář jim klesá vertikálně dolů na poměrně dlouhou vzdálenost, pak ustupuje dovnitř, takže to vypadá jako velmi dlouhé lícní kosti. Ramena jsou poměrně široká. Mají velmi krátké nohy, proto se zdají být velmi malí. Ačkoli tito cizinci jsou považováni za šedé, jeden zdroj říká, že mají zelenou barvu, ale mohla by to být jen iluze. Zatím není potvrzeno, kolik prstů mají, ale soudě podle logiky a asociace, lze předpokládat, že mají na každé ruce čtyři prsty. Říkají, že my (lidská rasa) máme stále 645 možností pro budoucnost naší planety, ale ta správná volba závisí na našich schopnostech přestěhovat lidi do vesmíru.

Chování a osobnost

Solipsi Rai jsou zcela harmonické bytosti s jediným vůdcem jménem Ymartyyn. Jsou značně klidní a cítí se „staří“ a moudří. Je zajímavé, jak se představují v astrálním vidění. Jako jiná rasa ŠEDÝCH se objevují v mysli člověka, ale na rozdíl od nich lidem neublíží.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.