Máme se bát chemtrails?

Chemtrails

Modrá obloha již není modrá, tak jak bývala v minulosti. Hlavním důvodem je CHEMTRAILS,  který vypadá jako barvy mraků, ale je jiný. Obvykle existuje pět typů materiálů, které se nacházejí ve vzorcích prostředí ze vzduchu, vody a půdy. Mezi těchto pět materiálů se řadí: kovové soli, vlákna minerálů a různých rostlin a zvířat, barium a hliník. Vzorky vzduchu dokazují přítomnost kovových částic a to ovlivnilo neutralitu vzduchu.chemtrails konspirace

Tato změna je viditelná v půdě ve vodě a zemi, protože tyto oxidy kovů klesají s deštěm na povrch země. Koncentrace různých kovů je v různých přírodních prostředích tisíckrát vyšší než přijatelné limity. Toto působí na stromy, protože jejich imunita vůči vnějším infekcím klesá. Zabíjí přírodu, jak ji známe.

 

Geneticky modifikované stromy

Řešení, které vede věda proti tomuto problému, jsou geneticky modifikované stromy. Tyto stromy nejsou reproduktivní, nejsou ovlivňovány ptáky, živočichy nebo hmyzem, mají nízké dřevovláknité vlákno, nekvetou, produkují více buničiny a snadno se řežou.

 

Morgellons

 

chemtrails konspirace
Archea

Může za to chemtrails. Vzorky ze vzduchu dokazují existenci vláken, které jsou neidentifikovatelné. Tyto vzorky nejsou součástí přírody a nemají žádný záznam v žádné databázi žádné laboratoře. Existuje mnoho lidí, kteří mají zkušenost s „Morgellonovým syndromem“. V tomto stavu se pacientovi vyvíjejí léze na pokožce, které vylučují a vytvářejí vlákna. Vzorky tkáně odebrané od obyčejných lidí, kteří nemají žádné známky tohoto syndromu, potvrzují existenci a růst těchto vláken v nich.

Biologický život je rozdělen do tří království: Bakterie, Archaea a Eukarya. Tato vlákna vypadají jako bakterie, mají sílu archea a samy se replikují. Tato kombinace se nikdy nenachází v přírodě. Proto to dělá člověk. To by mohlo být začátkem trans-biologie v nás, protože nyní máme všechny formy biologických prvků uvnitř našeho těla.

 

Nanotechnologie

 

Odpověď za tajemství těchto neidentifikovatelných vláken spočívá v pochopení nanotechnologie. Protože pečlivé studium těchto vláken ukázalo přítomnost červených krvinek v nich o velikosti submikronu. Nanotechnologická pyramida má následující strukturu: Materiály, struktury, procesy a zařízení. Existuje tedy obrovská možnost, že tato vlákna jsou materiály nanotechnologií, které byly vyvolány v naší struktuře těla, které by se nakonec staly součástí procesu, který nás přiměje pracovat jako zařízení.

Chemtrails konspirace
Autor: Kunal Mukherjee – Titanium dioxide nanofibers

Existují testy, které dokazují, že tato vlákna rostou mnohem rychleji, když jsou vystaveny vlnové délce modrého světla. Jsme vždy pod vlivem mnohem vyšších úrovní frekvencí.

 

Závěr o chemtrails

Lidé, jako je Ray Kurzweil, předpovídají, že nanotechnologie by pomohla vytvořit nadlidskou budoucnost. Existuje nějaký důkaz? Pokud ano, za jakou cenu? Obecné vnímání je, že končí dvěma věcmi, mocí a kontrolou. To by umožnilo více lidem mít větší sílu, ale ztratí kontrolu nad svým životem. Takže syntetická biologie má určitě temnou agendu ovládající lidskou rasu budoucnosti.

Máte-li zájem o tomto tématu diskutovat navštivte naše FÓRUM KONSPIRACÍ

 

Máme se bát chemtrails?

5 komentářů: „Máme se bát chemtrails?“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.